Dodatki do garnituru męskiego

Sklep jest na chwilę obecną w fazie testów.
Wszystkie dokonane zakupy na daną chwilę nie zostaną zrealizowane.
Zapraszamy później :)

Filtry

Status produktu

Status

Grupa

Kolor

Rozmiar

Model

Sezon

Skład

Typ

Na krawacie świat się nie kończy. Gama męskich dodatków i akcesoriów jest dość szeroka i warto robić z niej użytek, bo jak słusznie mówią – diabeł tkwi w szczegółach. Akcesoria mogą diametralnie odmienić stylizację, podkreślić indywidualny styl mężczyzny, wprowadzić przyciągający uwagę detal czy też przełamać stereotypową stylizację niebanalnym szczegółem. Paski, muszki, poszetki, nakrycia głowy  – które z nich masz w swojej szafie, a które omijasz szerokim łukiem? Wizerunek jest często kluczem do sukcesu, nie tylko w świecie biznesu, więc konicznie dowiedz się, jak i czym go dopełnić.

Zacznijmy od tych podstawowych dodatków, czyli krawata i muszki. Nie obędzie się bez nich żaden gentleman, który przykłada szczególną uwagę do własnego stylu. Są uzupełnieniem biznesowych, formalnych i wizytowych stylizacji, więc dobrze jest mieć ich kilka w szufladzie z dodatkami. Najprostsze w obsłudze są oczywiście Krawat i muszki gładkie, które bez zastanawiania dopasujesz do większości koszul – czy to gładkich, czy wzorzystych. Kompletowanie swojego „arsenału” zacznij od błękitów, czerwieni (świetnie ożywia strój) i odcieni różowych, które doskonale komponują się z granatowymi i grafitowymi garniturami. Pamiętaj, że prawdziwy mężczyzna nie boi się różu! Muszka  to wyższa szkoła jazdy – nie tylko ze względu na skomplikowane wiązanie. Ten dodatek ma coś w sobie, więc jeśli chcesz się wyróżnić i dodać swoim stylizacjom intelektualno-awangardowego sznytu, wybierz właśnie ją.Poszetka to niebanalne akcesorium dla mężczyzn ceniących sobie elegancję i stylowe akcenty w stroju. Nie musisz do niej podchodzić zawsze na poważnie, kiedy na przykład uzupełniasz nią formalną stylizację na uroczystości czy gale. Kolorowa, przyciągająca uwagę wzorem poszetka świetnie urozmaici każdą stylizację z marynarką w głównej roli, nawet te w stylu smart casual.

Biżuteria dla mężczyzn to nic nowego. Po prostu nie jest aż tak popularna, jak ta kierowana do kobiet. Niektóre „błyskotki” przydają się od święta – na przykład stylowe spinki do mankietów. Mężczyźni gustujący w bardzo eleganckim stylu powinni mieć kilka takich w swojej szufladzie .