Szycie garniturów na miarę – VIP Serwis

VIP-serwis    to indywidualna usługa, która pozwala nam na tworzenie garnituru, marynarki, spodni, płaszcza czy kamizelki dopasowanej do Twoich potrzeb i preferencji.

Całość składa się z trzech prostych kroków

1. Przyjście do jednego z naszych salonów - Zobacz mapę z naszymi salonami
2. Indywidualny wybór - czyli Nasi Doradcy zaproponują i sprawdzą dostępność wybranej tkaniny ( dotyczy tkanin limitowanych ) oraz dobiorą odpowiedni fason i rozmiar.
3. Oczekiwanie na realizacje zamówienia , średni czas to od 3 do 4 tygodni od złożenia zamówienia.
VIP Serwis to usługa dla wymagających klientów o sprecyzowanych preferencjach, którzy cenią sobie najlepszą jakość tkanin oraz perfekcyjnie dopasowane fasony. Wiemy, że nawet najbardziej elegancką stylizację może zniszczyć jeden nieprzemyślany detal, a nienaganny wygląd to przecież cecha prawdziwych gentlemanów. Dlatego Ewtex oferuje marynarki, spodnie, płaszcze, kamizelki oraz garnitury szyte na miarę, które podkreślają atuty męskiej sylwetki oraz nadają jej doskonałe proporcje. Możesz mieć pewność, że przykładamy wagę do każdego centymetra kroju. Indywidualne szycie garniturów na miarę to najlepsza inwestycja, na jaką może zdecydować się każdy mężczyzna. Nawet jeżeli na co dzień nie przebywasz w kręgach biznesowych, w których nie wypada pokazywać się w odzieży z popularnych sklepów sieciowych, w Twojej garderobie powinno się znaleźć kilka idealnie skrojonych marynarek, spodni czy kamizelek na wyjątkowe okazje. Sprawdzą się podczas oficjalnych wydarzeń, eventów branżowych, rodzinnych uroczystości itp.

VIP Serwis, czyli profesjonalne szycie garniturów na miarę

Od czego zaczynamy obsługę naszych klientów? Najpierw zaprosimy Cię do jednego z naszych salonów stacjonarnych rozmieszczonych w całej Polsce. Z przyjemnością poznamy Twoje preferencje w zakresie ulubionego stylu, kolorów i wzorów. Następnie wspólnie dokonamy indywidualnego wyboru tkanin, w tym limitowanych, z których ma powstać garnitur męski szyty na miarę. Nasi doradcy omówią skład materiałów oraz dopasują fason do typu Twojej sylwetki. W kolejnym kroku zdejmiemy miarę, aby precyzyjnie oddać proporcje budowy ciała. Na tym etapie ważna jest dokładność i skrupulatność w doborze odpowiedniego rozmiaru. Realizujemy nawet niestandardowe zamówienia na garnitury szyte na miarę dla mężczyzn o wzroście od 128 cm do 194 cm oraz obwodzie klatki piersiowej od 82 cm do 140 cm. Szczególną uwagę zwracamy także na dodatki, a więc kolor nici, podszewkę, guziki czy rodzaj klapy. Czas oczekiwania na gotowy produkt wynosi 3–4 tygodnie.

Marynarki, spodnie i garnitury szyte na miarę w Ewtex

Z największą starannością podchodzimy do usługi VIP Serwis, wybierając tkaniny, które dobrze pracują na sylwetce i zapewniają swobodę ruchów. Mamy świadomość, że perfekcyjnie skrojony garnitur to gwarancja nienagannej prezencji w każdej sytuacji. Poza jakością wykonania stawiamy także na estetykę, która podkreśli oryginalność Twojego stylu i charakteru. Indywidualna usługa szycia miarowego to propozycja dla mężczyzn ze sprecyzowanymi oczekiwaniami względem ubioru. Dopasowanie gotowych spodni i płaszczy dostępnych w galeriach handlowych zawsze wiąże się z frustracją i długimi godzinami spędzonymi w sklepach? Znalezienie dobrze leżącej marynarki lub kamizelki wcale nie musi być wyzwaniem. Wystarczy skorzystać z naszej usługi VIP Serwis, w ramach której oferujemy szycie garniturów męskich na miarę. Masz dodatkowe pytania na temat dostępnych tkanin lub zdecydowałeś umówić się na wizytę w jednym z naszych salonów? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz dostępny na stronie.